ترموستات هانیول

ترموستات هانیول


 


    ترموستات اتاقی هانیول

ترموستات هانیول از شناخته شده ترین و پرفروش ترین انواع ترموستات اتاقی در در ایران است.

تنوع تولیدات و رابطه کاربری آسان موجب شده که محصولات هانیول یکی از بهترین برندهای دنیا در این زمینه باشد.

باتوجه به پیشرفت صنعت ساختمان در ایران و جایگیزینی سیستم های تهویه مطبوع مدرن به جای انواع سنتی به نظر می رسد که محصولات هانیول در تمام خانه ها، بیمارستان ها، مدارس و سایر مراکز خصوصی و دولتی حضور پیدا خواهد کرد.

ترموستات اتاقی هانیول دارای تولیدات آنالوگ (دستی) و دیجیتال (خودکار) است که به لحاظ گستردگی سبد محصول پاسخگوی تمامی سلایق کاربران در این زمینه می باشد.

این بخش از تولیدات کمپانی هانیول دارای محصولاتی با جریان ولتاژی ۲۲۰ ولت (۲۲۰V) و ۲۴ ولت (۲۴V) است که برای عملکرد سیستم های تهویه مطبوع دو وضعیتی و سه وضعیتی قابل استفاده است.

برخی از این محصولات دارای قابلیت برنامه ریزی هفتگی هستند که به کاربر این امکان را می دهند که دمای محیط سکونت خود را به صورت هفتگی و دل به خواه تنظیم کنند.

ترموستات قابل برنامه ریزی باتوجه به هوشمندسازی سیستم های گرمایش و سرمایش اکثر منازل در کشورهای پیشرفته اروپایی و آمریکایی باعث کاهش مصرف برق و افزایش ذخیره انرژی است

همین موضوع موجب می شود که در بلند مدت شاهد کاهش چشمگیر هزینه های جاری انرژی باشیم.

انتظار می رود که در دهه های آتی سیستم های کنترل هوشمند انرژی ساختمان (BMS) جایگزین سیستم های نیمه مدرن امروزی موجود در ایران شده و در نتیجه ترموستات قابل برنامه ریزی هوشمند سایر رقبای سنتی خود را کنارخواهد زد.

برخی از پرکاربردترین انواع ترموستات اتاقی هانیول را در تصاویر زیر مشاهد می کنید.

 

 

برای مشاهده سایر ترموستات ها به این صفحه مراجعه کنید.