نمایندگی هانیول

نمایندگی فروش محصولات هانیول

اولین نمایندگی هانیول در سال ۱۹۰۶ میلادی توسط آقای مارک هانیول در آمریکا تاسیس شد.

کمپانی هانیول یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین برندهای حال حاضر دنیا است که در ارائه خدمات و محصولات تجاری صنعتی ، فنی مهندسی ، سیستم های هوافضا ، سیستم های مدیریت شهری و… دارای نمایندگی در اکثر کشورهای دنیا می باشد.

تعداد پرسنل کمپانی هانیول در دنیا ۱۳۰۰۰۰ نفر است که ۵۸۰۰۰ نفر آن ها در ایالات متحده آمریکا مشغول به فعالیت هستند.

سابقه همکاری هانیول با ایران به حدود ۵۰ سال قبل باز می گردد که از نیم قرن گذشته تا امروز نمایندگی هانیول در ایران همیشه فعالیت مستمر داشته است.

نمایندگی هانیول

عاملیت فروش تجهیزات کنترلی هانیول

گروه مهندسی و فروش فراصنف مفتخر است که با ارائه خدمات فنی و مهدنسی در حوزه شیرآلات تاسیساتی صنعتی مانند: شیر دو راهه موتوری هانیول ، شیر سه راهه موتوری هانیول ، شیر فن کویل هانیول ، شیر فشار شکن هانیول و شیر بالانسینگ هانیول ، بهترین قیمت و خدمات پس از فروش را به متقاضیان گرامی عرضه می کند.

همچنین گروه مهندسی و فروش فراصنف به عنوان نمایندگی هانیول در تامین و فروش محصولاتی از قبیل: موتور دمپر هانیول ، موتور محرک شیر هانیول ، انواع ترموستات اتاقی آنالوگ هانیول ، انواع ترموستات دیجیتال هانیول ، پرشر سوئیچ هانیول ، فلوسوئیچ هانیول ، سوئیچ اختلاف فشار هانیول ، سروو موتور هانیول و سنسور دمای هانیول ، فعالیت دارد.

محصولات فوق الذکر توسط کمپانی هانیول در کشورهایی مانند: مکزیک ، لهستان، آلمان، ایتالیا و چین تولید و روانه بازار می شوند.

گروه فراصنف با شعار گارانتی قیمت امکان ارائه بهترین پیشنهاد فنی و قیمت را در سریع ترین زمان ممکن برای تمامی متقاضیان فراهم آورده است تا بسترامنی جهت انجام خریدی سریع و آسان چه به صورت تکی و چه به صورت عمده را برای همه مشتریان و همکاران گرامی به وجود آورد.