نمایندگی زیمنس

نمایندگی فروش محصولات زیمنس

زیمنس شرکتی چند ملیتی و چند شاخه است که در سال ۱۸۴۷ میلادی توسط فردی به نام ارنست فون زیمنس در برلین آلمان تاسیس شد و امروز در اکثر کشورهای دنیا نمایندگی زیمنس وجود دارد.

این برند که در حال حاضر یکی از شناخته شده ترین برندهای دنیا به حساب می آید که در حوزه های گسترده ای از صنعت مانند: تجهیزات مخابراتی، لوازم خانگی، اتوماسیون صنعتی، سیستم های اعلام و اطفاء حریق، تجهیزات کنترلی و همچنین تولید انواع قطار فعالیت چشمگیر و گسترده ای دارد.

سابقه حضور نمایندگی زیمنس در ایران به بالای ۱۵۰ سال بر می گردد به طوری که در حال حاضر این برند در کشور ما از با کیفیت ترین برندهای موجود در اکثر حوزه های صنعتی و ساختمانی بشمار می رود.

نمایندگی زیمنس

عاملیت فروش تجهیزات کنترلی زیمنس

گروه مهندسی و فروش فراصنف به عنوان نمایندگی زیمنس مفتخر است که در حوزه تامین و فروش تجهیزات کنترلی تهویه مطبوع زیمنس فعالیت دارد.

زیمنس شامل محصولاتی از قبیل: شیر سه راهه موتوری زیمنس ، موتور دمپر زیمنس ، ترموستات اتاقی زیمنس ، شیر بالانسینگ زیمنس ، شیر فن کویل زیمنس ، کنترلر دمای زیمنس و همچنین انواع سنسورهای دمایی و رطوبتی اتاقی و کانالی می باشد.

تمامی محصولات فوق در انبار شرکت فراصنف به عنوان نمایندگی زیمنس موجود است و در صورت خرید در سریعترین زمان ممکن برای متقاضیان ارسال می گردد.

گروه مهندسی و فروش فرانصف به عنوان نمایندگی زیمنس با ارائه انواع راهکارهای صنعتی و ساختمانی در حوزه تجهیزات کنترلی زیمنس فعالیت گسترده ای دارد.

در این راستا می توان به ارائه خدماتی مانند: ارسال لیست قیمت محصولات زیمنس، صدور انواع پیشنهادات قیمتی و فنی، گارانتی اصالت کالا و همچنین مشاوره های فنی و تخصصی رایگان اشاره کرد.

جهت دریافت آخرین لیست قیمت، کاتالوگ فنی محصولات و همچنین مشاره فنی رایگان با شماره های این مجموعه تماس حاصل فرمایید.